Sen iyi İpuçları izleyin için bu basit ile Facebook Pazarlama Anlayın Helping

. Facebook pazarlama müşterilerine geniş bir yelpazede hitap en iyi yollarından biridir, özellikle belirli yorumlarına yanıt zaman alabilir bir küçük işletme bulunmaktadır. Çoğu Amerikalı Facebook ile sahip popülerlik ve alışık olması sayesinde, mükemmel bir pazarlama cadde var. Daha fazla ipucu için okumaya Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

İçeriğinizi paylaşmak için teşvik ederek abonelerinin arkadaşlara ulaşın. Sen mesela bir kupon kodu almak veya aboneleri arkadaşlarına göndermek isteyecektir eğlenceli içerik paylaşımı odaklanmak güncellemelerinizi paylaşmak için abonelerin sorabilirsiniz. stratejileri iyi çalıştığı takip edin.

Eğer Facebook yazılan bilgi miktarına çok dikkat emin olun. Yalnızca arada bir her konuşursak, birçok kullanıcı sıkılabilir ve haz için başka yerde görünebilir. Gönderme Çok fazla sayıda insan çaresizlik olarak okuyacak ya beri iyi bir şey değil. Doğru dengeyi bulmak için elinizden geleni yapın.

Facebook iş sayfasında sekme sırasını değiştirin. sekmeler ile başlamak sayfanın solundaki dikey sırayla olacak. sekmelerin listesi altında "Düzen" seçeneğidir. Bilgi ve Wall sekmelerin dışında sekmelerin sırasını özelleştirmek için bunu kullanın. Bu sekmelerin bazıları diğerlerinden daha öne olması amacıyla üst veya alt tarafına yakın olması gereken daha iyi bir hiyerarşi oluşturmak yardımcı olabilir.

İşinizi pazarlamak için Facebook kullanıyorsanız, tamamen "hakkında" bölümünde doldurmak emin bu siteye bak olun. Bu iş hakkında ne iletmek için harika bir yoldur. Aynı zamanda iletişim bilgileri, konumlar, telefon numaraları ve İşinizle ilgili diğer yararlı bilgiler koymak için mükemmel bir alandır.

facebook advertising

Gerçekten Markanızı kapalı gösterir Facebook sayfasında bir kapak fotoğrafı kullanın. Örneğin, en çok satan ürünlerinden biri bir resmini göstermektedir. Sen halkın zihninde taze ürünlerinizi tutmak istiyoruz ve sağ kapak fotoğrafını seçerek sizin için çok daha kolay yapabilirsiniz.

Tüm mesajlar büyük bir değere sahip olmalıdır. Facebook'unuzu takipçileri, büyük bir ilişki son ürün hakkında bilgi almak veya markanızla alakalı faydalı bazı bilgileri nefis lokma elde olun, tüm mesajların de faydalı bilgiler bulmak gerekir. gerçi bir sabit satmak yapmayın.

Sen sosyal medya güncellemeleri abone müşterileri ikna için güçlü bir argüman seçmelisiniz. İnsanlar Facebook pazarlama kampanyası katılmadan bir değer görmem gerekiyor. Sen mesela bir emir tamamlamadan önce Facebook kampanyası abone müşterilerine küçük acil indirim sunabilir.

Dikkatle güncelleme olarak paylaşacağınızı seçti. Güncellemeleriniz hiçbir değeri varsa, aboneler faiz hızlıca kaybeder. Onlara nasıl yapılırlar veya mizahi yayınlar gibi istedikleri bilgiyi verin. Facebook Insights'ı kullanarak iyi yapan ve flop olan hangi güncellemeler öğrenmek yardımcı olacaktır.

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

facebook advertising

Artık o bu makaleyi okudum beri pazarlama amacıyla Facebook kullanmak için gerekenlere bilmelidir. çok para mal olmaz pazarlama yardımcı olmak için Facebook kullanma, sadece biraz zaman alır. Henüz Facebook kullanmıyor olması birçok rakip beri, hemen başlayın. Kim bilir? Onlar da bu yazıyı okumuş olabilir, bu nedenle gideyim! Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *